RMC1/16K394FTP
MFR.Part #
RMC1/16K394FTP
JLCPCB Part #
C909317
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 390kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS