RMC1/8K1371DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1371DTP
JLCPCB Part #
C6977774
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS