RMC1/8K1331DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K1331DTP
JLCPCB Part #
C7344520
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS