RMC1/8K12R7DTP
MFR.Part #
RMC1/8K12R7DTP
JLCPCB Part #
C7289088
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS