RGC1/10C3921FTP
MFR.Part #
RGC1/10C3921FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS