RMC1/8K1272DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1272DTP
JLCPCB Part #
C5875765
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS