RGC1/8C3321FTP
MFR.Part #
RGC1/8C3321FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS