RMC1/2K4753FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4753FTE
JLCPCB Part #
C6397274
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS