RMC1/8K1132DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1132DTP
JLCPCB Part #
C6654384
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS