RMC1/8K1131DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1131DTP
JLCPCB Part #
C6275208
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS