RMC1/20-5101FPA
MFR.Part #
RMC1/20-5101FPA
JLCPCB Part #
C5876375
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS