RMC1/8K1050FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1050FTP
JLCPCB Part #
C909277
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS