RMC1/8K1050DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1050DTP
JLCPCB Part #
C5876732
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS