Y149619K8000T0R
MFR.Part #
Y149619K8000T0R
JLCPCB Part #
C4330336
Description
-55℃~+150℃ 150mW 19.8kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount