RMC1/8K1023DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1023DTP
JLCPCB Part #
C7055667
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS