RMC1/10K1654DTP
MFR.Part #
RMC1/10K1654DTP
JLCPCB Part #
C20091794
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS