RLC10-R820JTH
MFR.Part #
RLC10-R820JTH
JLCPCB Part #
C2596980
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 820mΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS