RMC1/4K6492FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6492FTE
JLCPCB Part #
C5856529
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS