RMC1/4K6493FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6493FTE
JLCPCB Part #
C7055583
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS