RLC35K1R10JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC35K1R10JTE
JLCPCB Part #
C4102601
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS