RMC1/16SK1690DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1690DTH
JLCPCB Part #
C6653773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS