RMC1/4K6192FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6192FTE
JLCPCB Part #
C6187932
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS