RMC1/4-335JTE
MFR.Part #
RMC1/4-335JTE
JLCPCB Part #
C6187750
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS