RT1210CRE0710K7L
MFR.Part #
RT1210CRE0710K7L
JLCPCB Part #
C1703103
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS