RMC1/4K1372FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1372FTE
JLCPCB Part #
C6397488
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS