RN73R2ETTD26R7F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD26R7F25
JLCPCB Part #
C4279134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS