RMC1/4K1370FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1370FTE
JLCPCB Part #
C5856357
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS