RMC1/2K68R0FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2K68R0FTE
JLCPCB Part #
C20094301
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS