AA2010JK-072K7L
MFR.Part #
AA2010JK-072K7L
JLCPCB Part #
C2135300
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS