RPC35112JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC35112JTE
JLCPCB Part #
C2597887
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS