ERJ-12SF9531U
MFR.Part #
ERJ-12SF9531U
JLCPCB Part #
C2081728
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS