RMC1/2K47R5FTE
MFR.Part #
RMC1/2K47R5FTE
JLCPCB Part #
C5855880
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS