RMC1/2K47R0FTE
MFR.Part #
RMC1/2K47R0FTE
JLCPCB Part #
C20094258
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS