RLC16-R330FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC16-R330FTP
JLCPCB Part #
C2597609
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 250mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS