RMC1/2K4752FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4752FTE
JLCPCB Part #
C6397272
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS