RMC1/2K4750FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4750FTE
JLCPCB Part #
C7344230
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS