RMC1/2K1651FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1651FTE
JLCPCB Part #
C6397238
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS