RMC1/16SK6980DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK6980DTH
JLCPCB Part #
C5876260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS