RMC1/2K14R7FTE
MFR.Part #
RMC1/2K14R7FTE
JLCPCB Part #
C6654037
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS