RMC1/16SK5233DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK5233DTH
JLCPCB Part #
C7344028
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS