RMC1/16SK5231DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK5231DTH
JLCPCB Part #
C5876238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS