RGC1/16K59R0DTP
MFR.Part #
RGC1/16K59R0DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS