RGC1/16K14R3BTP
MFR.Part #
RGC1/16K14R3BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS