RLC32LR270FTP
MFR.Part #
RLC32LR270FTP
JLCPCB Part #
C909365
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 270mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS