RMC1/16SK7320FTH
MFR.Part #
RMC1/16SK7320FTH
JLCPCB Part #
C20093371
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS