ERJ-H2RD4701X
MFR.Part #
ERJ-H2RD4701X
JLCPCB Part #
C6240294
Description
-55℃~+175℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS