RMC1/16SK2942DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK2942DTH
JLCPCB Part #
C7288792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS