RGC1/16SC6802DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC6802DTH
JLCPCB Part #
C5723599
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS