RGC1/16C3900DTP
MFR.Part #
RGC1/16C3900DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS