RMC1/16SK1101DTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/16SK1101DTH
JLCPCB Part #
C6187574
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS